Sportovní obchod ve Football Gate

Po téměř sedm desetiletí byl Darien Sport Shop oporou komunity Minocqua. Sportovní oblečení, doplňky a vybavení musí mít každý sportovní fanoušek. Zaměstnanci jsou známí svou odborností v oboru a vynikajícím zákaznickým servisem. Zakladatel obchodu Bob Jacobi se nadále aktivně podílí na podnikání. Jeho dcera Sherry si na trhu životního stylu vyrostla mezi věrné fanoušky. Prodejna byla původně malým jednopokojovým obchodem se sportovními potřebami, ale rychle se rozrostla na vícepatrový obchodní dům. Zangrillo , přirozený se zákazníky, začal podnikat s jednoduchou filozofií a od té doby ji udržuje.

Sportovní obchod je skryté místo v Davisu v Kalifornii. Prodejna sportovního vybavení byla k vidění pouze během Tajných misí. Zatímco sportovní obchod měl pult a šatny, měl také stůl pokrytý strojními součástkami a plány, které patřily Garymu, Gadget Guyovi. Sportovní obchod byl centrálním místem ve městě Davis. Nachází se vedle ústředí PSA a bylo to místo, kam jít pro všechny vaše sportovní potřeby.

Sport Shop byl druhým obchodem ve hře, který vlastnil Gary. Když se hráč dostane do sportovního obchodu, může navštívit doky a získat vlajku ostrova. V tržnici mluví s úředníkem, ale hráč musí být opatrný, jinak chlapec uteče. Poté musí hráč cestovat do doků a prozkoumat oblast. Jakmile je Gary v docích, řekne hráči, aby je prozkoumal, a on opustí oblast.

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.