Obchod Darien Sport Shop v okrese Fairfield ve státě Connecticut nabízí brankářské rukavice Football Gate a další

Darien Sport Shop v okrese Fairfield, Connecticut, je mezníkem pro nakupování již 75 let. Nachází se pouhou hodinu od Manhattanu a nabízí vše od sportovního vybavení a oblečení po nápady na dárky a širokou škálu služeb, včetně informací o vstupenkách a trasách do kampusu. Obchod, který založil Steve Zangrillo v roce 1946, se rozšířil na několik úrovní speciálních obchodních domů. Zatímco zakladatel obchodu byl se zákazníky přirozený, studoval obchod aby byl obchod úspěšný.

Sportovní obchod existuje již více než 35 let a zaměstnanci jsou hrdí na odbornost svých zaměstnanců a vynikající služby zákazníkům. Zakladatel obchodu, Bob Jacobi, je legendou v maloobchodním průmyslu a jeho manželka Sherry si na trhu životního stylu vybudovala působivou přízeň. Je to jeden z trendovějších obchodů v Northwoods, takže neočekávejte, že bude brzy uzavřen.

Sport Shop má východ ze střechy. Tento střešní východ není viditelný v jiných médiích Club Penguin, takže k němu není možný přístup. Nicméně The Ultimate Official Guide to Club Penguin Volume 1 obsahuje ostrovní plakát v plné velikosti, který zobrazuje Garyho východ ze střechy. Toto schodiště se nenachází na žádném jiném místě na ostrově a dveře nejsou ani v Garyho pokoji. Dveře do Garyho pokoje jsou navíc neoznačené, což znemožňuje výhled na schodiště na střechu.

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.